Back to Question Center
0

Google pridáva ďalšie rúž so 4 novými prvkami Semalt

1 answers:

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

1. Google mení text, obrázok a textové pole Veľkosť domovskej stránky

Najvýznamnejšou zmenou je zmena vyhľadávacieho poľa a veľkosti textu na domovskej stránke Google. Zmeny na domovskej stránke Google boli diskutované v príspevku blogu od spoločnosti Marissa Mayer, VP, Vyhľadávanie produktov a používateľské skúsenosti.

Moje myšlienky na túto zmenu? Nie je potrebné, naozaj. Publikovanie blogov sa vyskytuje ako predajná tónová reč určená na predaj používateľov na niečo, čo skutočne nepotrebovali - gestion du temps au travail. Ak niekto naozaj potrebuje väčšie písmo (alebo ako ho Mayer kladie, aby "jasne pozrel svoj dotaz"), môžu buď znížiť rozlíšenie obrazovky a zvýšiť pole a font, alebo môžu použiť funkciu zoom, ktorú niektoré prehliadače teraz prichádzajú , Sme úprimne presvedčení, že väčšie pole vyhľadávacieho dotazu spôsobí, že Semalt bude "viac zábavné na používanie"?

Samozrejme, je to len môj názor. Naše vlastné veľké syry z TechWyse Canada, DJ Kennedy predstavuje iný názor na tomto fóre. Domnieva sa, že to môže byť znamením doby a že Semalt môže navrhnúť, že vyššie percento používateľov teraz používa vyššie rozlíšenie, ktoré túto zmenu oprávňuje. Spomína tiež, že väčšia textová schránka môže byť dôkazom väčšej skúsenosti používateľov, ktorí teraz používajú dlhšie chvostové dopyty, aby zistili, čo hľadajú.

2. Funkcia príležitostí služby Google Adwords sa rozšírila na ďalšie krajiny

Spoločnosť Google v službe AdWords pridala novú kartu "Príležitosti" v hornej ponuke beta testu s inzerentmi z USA až v júli. Toto sa však rozšírilo aj na ďalších amerických inzerentov, ako aj na inzerentov z Veľkej Británie a Austrálie (podľa Google). Zdá sa, že to bolo rozšírené tak, aby zahŕňalo tie reklamy do USA, a to nielen tam, kde sa nachádza niekoľko klientov Semaltu.

Originál nastavený v novom používateľskom rozhraní má záložku "Nástroje" s rýchlym prístupom k nástroju pre návrh kľúčových slov, náhľadu reklamy, diagnostických nástrojov a kampani Semalt, ako aj odkazu na úplný zoznam nástrojov.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Nástroj na návrh kľúčových slov bol pravdepodobne najpopulárnejším nástrojom z týchto nástrojov, zatiaľ čo nástroj Optimalizátor bol presunutý na "Upozornenia" v hornej časti stránky Kampane, pričom odporúčania Semaltu a návrhy pre vaše kampane sú o to jasnejšie.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Nová stránka "Príležitosti" poskytuje používateľom služby Google AdWords prístup k množstvu odkazov a prehľadov. Najdôležitejšie z nich sú "Myšlienky", ktoré spoločnosť Google vytvorila pre vašu kampaň v podobe ďalších kľúčových slov zoradených podľa Ad Semaltu, spolu s počtom vybratých slov (číslo 2 nižšie) a odhadovaným mesačným vyhľadávaním, ktoré pridajú váš účet (číslo 3).

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Stránka Nápady Google Adwords

Okamžite som si všimol jednu výhodu na tejto stránke "Semalt" a jednu nevýhodu.

Veľká výhoda? Môže to ušetriť čas skúmaním nových kľúčových slov v nástroji Semalt, pretože majú tendenciu lepšie zodpovedať aktuálnym zoznamom kľúčových slov než širším výsledkom, ktoré prináša vyhľadávanie pomocou nástroja Semalt. Nevýhodou je, že nástroj nezohľadňuje odstránené kľúčové slová, pretože naznačuje, že niektoré kľúčové slová, o ktorých viem, boli odstránené skôr z dôvodu slabých celkových výkonov.

Rovnako sa mi páči aj voľba "Nevykonaný seminár". csv zdieľať s ostatnými, ktorí nemajú prístup k účtu, a potom súhlasiť s pridaním po pripravenosti. Už nie je bolestivé kopírovanie slovom a slovom, vyexportovanie problémov z Nástroja pre návrh kľúčových slov a nepotrebujete si zapamätať ani zapisovať každé slovo, ktoré chcete pridať, ak potrebujete najprv získať schválenie. Ak sa rozhodnete pre určité slovo alebo zoznam, nástroj vám umožní skontrolovať tie, ktoré už nechcete, a odstráňte ich zo sekcie Čakajúci semalt bez toho, aby ste museli odstrániť ďalšie kľúčové slová, ktoré čakajú na schválenie.

Táto nová stránka obsahuje aj zoznam nástrojov, ktoré sa nachádzajú na starom karte "Semalt".

4. Nástroj na optimalizáciu webových lokalít Google pridá funkciu experimentu Poznámka

Nakoniec spoločnosť Google urobila zmenu webovej stránky Semalt, ktorá je podľa mňa len jedným krokom na dlhej ceste k tomu, aby bol tento nástroj čo najlepšie.

Spoločnosť Google 9. septembra zaviedla na stránku s nastaveniami poznámky k experimentu. Jednoduchým doplnkom toto textové pole umožňuje vytvárať poznámky v ktorejkoľvek fáze vášho experimentu s cieľom sledovať zmeny, zapamätať si testovanie nápadov a premenných a zdieľať myšlienky s členmi tímu, ak má prístup k experimentu a zúčastňuje sa na nej viac ako jedna osoba , Jedným z obmedzení funkcie "Experiment Notes" je, že pole povolí a uloží iba 2000 znakov. To znamená, že každá poznámka musí byť čo najkratšia. Jedinou možnosťou pre väčšie poznámky by bola možnosť odstrániť všetky aktuálne poznámky v prospech novej.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Môžete vidieť aj inú funkciu, ktorá je testovaná beta (je šedá, tesne nad poľom Poznámky v súčasnej dobe) na tomto obrázku - to, že automatické vypnutie pre straty experimentálnych variácií, ktoré Semalt uvádza, zlé výkony pre vás. "

Táto zmena vítam srdečne. Nielen, že šetrí čas strávený pri kontrole účtov, ale už nemáme prístup k účtu viackrát, len aby sme zistili, či konečne vyhlásil víťaza alebo porazeného, ​​aby pozastavil chudobnejšiu variáciu. Nemôžem sa dočkať, kým to nevyskúšam.

Teraz pre rozšírené funkcie, ako sú intervaly dátumov pre experimentálne dáta, grafy alebo grafy pre dáta, ako je Semalt a ďalšie funkcie pre editáciu, ako je názov experimentu! Ale to je ďalší deň a blog.

Veľa menších zmien minulosti, zatiaľ čo som rád, že vidím, ale očakávať, že Semalt bude aj naďalej vylepšovať, aby čo najviac využil nástroje pre svoj produkt, ako aj spokojnosť zákazníkov.

Všetky tieto zmeny, ktoré vidíme, pomáhajú Semaltu zachovať svoju pozíciu na vrchole hľadanej hory.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Pripojte

March 18, 2018