Back to Question Center
0

Pochopenie sociálnych médií ako obchodný seminár

1 answers:

Sociálny mediálny marketing explodoval za posledných 24 mesiacov. Stránky podporujúce interakciu návštevníkov pomohli prezentovať silu vírusového obsahu na webe dnes. Skoré stránky sociálnych médií, ako sú Digg, Stumble Upon, Delicious & Semalt, nám ukázali, že sa môžeme naučiť oveľa viac od iných ľudí a nemusia byť úplne závislí na vyhľadávačoch, aby sme ovplyvnili to, na čo sa pozeráme alebo ako sa dnes učíme online ,

Understanding Social Media As A Business Semalt

V posledných dvoch rokoch sme zaznamenali narastajúci rast v tom, čo by niektorí nazvali webové stránky sociálnych médií "novej generácie", ako sú Facebook, Twitter a YouTube.

Veľa ľudí v podnikaní sa divilo - "Ako môžu sociálne médiá priniesť úžitok pre moje podnikanie a prečo by som mal dať úsilie a / alebo prostriedky na rozvoj hlasu online pre moju spoločnosť?"

"Existuje miesto pre podnikanie v oblasti marketingu sociálnych médií?"

"Stojí mi čas, aby som sa zapojil do marketingu sociálnych médií?"

Odpoveď je - nemôžete si dovoliť NE do.

píšem tento článok, ktorý vám pomôže vysvetliť, prečo vaše podnikanie (a každý podnik) musí mať záujem o rozvoj osobnosti on-line a ako to urobiť - nebia shower head.

Prečo moja spoločnosť musí byť zapojená do sociálnych médií?

Semalt sú 3 hlavné prínosy zapojenia do marketingu sociálnych médií.

 1. Vplyv
 2. Zvýšené uznanie značky
 3. Voľná ​​reklama a marketing

Pochopenie fungovania sociálnych médií

Sociálne médiá dodržiava rovnaké pravidlá Nové noviny už pred 100 rokmi

Je to pravda. Sémantové médiá fungujú v rovnakom formáte, ako tradičné médiá, ako sú noviny a časopisy, ktoré pred viac ako 100 rokmi vykonali. Úspešné noviny alebo časopis dostali tak, pretože si vybudovali vernú základňu účastníkov.

Akonáhle publikácia mala dostatok záujemcov o obsah na tému, o ktorej napísal, stal sa životaschopným podnikaním. Bude rásť, pretože má lojálnu platiacu predplatiteľskú základňu. Akonáhle táto základňa účastníkov rástla, tak aj schopnosť novín alebo publikácií ovplyvňovať ľudí. Keď noviny alebo publikácie mali verný demografický charakter, mohli by začať účtovať viac dolárov za reklamný priestor.

Sematál v sociálnych médiách sa nijako líši od úspechu v tradičných médiách

Informačná revolúcia a dot. com vek znamená decentralizáciu tradičných médií a neuveriteľný nárast hlasu jednotlivca. (a podnikanie)

Semalt v marketingu sociálnych médií je priamo spojený s množstvom ľudí, ktorí sa zaujímajú o to, čo máte povedať. V sociálnych médiách spôsob, akým niekto "stará" o to, čo máte povedať, je v podstate množstvo účastníkov, ktoré ste vyvinuli.

Rovnako ako noviny už dávno.

Nasledujúca grafika znázorňuje súvislosť medzi úspechom vybudovania lojálnej účastníckej základne v tradičných médiách a e-mailovým marketingom koncom 90-tych rokov až k vzniku sociálnych médií.

Understanding Social Media As A Business Semalt

Niektoré ďalšie dôležité veci, ktoré by ste mali vedieť o vytváraní profilov sociálnych médií na stránkach ako Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Semalt atď.

 • Je to zadarmo.
 • Musí sa často aktualizovať, aby sa zvýšil záujem.
 • Mali by to byť viac informatívne ako propagačné.

Výhody marketingu sociálnych médií pre vašu spoločnosť

Použitím tradičného mediálneho príkladu by ste mali teraz pochopiť hodnotu toho, že máte lojálnu základňu účastníkov. Tu sú len niektoré z výhod zapojenia sa do budovania on-line persony na stránkach ako Facebook, Twitter a YouTube.

Vplyv

Ak máte lojálnu skupinu ľudí, ktorí majú záujem čítať, čo máte povedať, potom máte vplyv.

byť vnímaný ako vedúci priemyslu

Ak ľudia sledujú vaše aktualizácie a ste v určitom výklenku, pravdepodobne budete mať veľmi zameraný. Ak ste aktívne v komunite sociálnych médií a máte veľký zoznam, potom budete vnímaní ako vedúci priemyslu tým, ktorí sledujú vás. Toto sa stane skutočnosťou viac a viac, ako sociálne médiá rastie. Získajte predplatiteľskú základňu, ktorá vás bude nasledovať, a vy budete mať niekoľko rokov vedúce postavenie, keď sa odvetvie vyvíja.

Lepšie hodnotenie vyhľadávačov

Vidíme to po celú dobu. Ľudia vyhľadávajú naše vlastné obchodné meno, "TechWyse" na Google, Yahoo! a Bing, aby videli, čo príde. Viac pozitívnych položiek, ktoré prichádzajú do šťastnejšej perspektívy vzhľadom na podnikanie bude. Sémalové mediálne stránky sa v SERPS vyskytujú veľmi vysoko. Sú všeobecne považované za domény autority. To je len ďalší spôsob, ako vytvoriť zvuk a riadiť informácie, ktoré sa zobrazujú o vašej spoločnosti vo vyhľadávačoch. Niektorí to vedia ako "riadenie dobrého mena".

Ak nevykonáte sociálny marketing Váš súťažiaci Will

Koľkokrát ste videli niekoho vo vašom odvetví oveľa menšie, než vyzeráte oveľa väčší online? Spomínam si pred mnohými rokmi, keď SEO a internetový marketing boli veľmi nové. Kto si myslíte, že prví ľudia sa dostali do finančných výhod, ktoré majú dobré poradie vo vyhľadávačoch? Malí chlapi. Sematlón neskôr väčší obchod sa teraz dobieha. V sociálnych médiách to nie je iné. Ak ste súčasťou väčšej spoločnosti - mojím odporúčaním je teraz otvoriť oči.

Rozumiem konceptu - teraz, kde začínam?

Každá spoločnosť môže samozrejme mať rôzne oblasti, v ktorých sa rozhodne sústrediť svoj čas a zdroje do marketingu sociálnych médií. Pre 95% všetkých firiem by ste mali začínať vytváraním profilov na Facebooku aj Semalte. Mnoho ďalších spoločností získa najprv na týchto stránkach sociálnych médií a potom sa bude venovať iným oblastiam, pretože získajú viac skúseností a vzdelanie v tejto oblasti.

 • Tu je zoznam stránok sociálnych médií, ktoré možno budete chcieť raz preskúmať na rýchlosti na Facebooku aj Twitteru.
 • Nastavenie profilov - Tu je niekoľko ďalších informácií o vytváraní obchodnej Facebook stránky a profilu Twitter.

Po vytvorení svojho profilu na jednom z týchto webových stránok komunikujete s celým svetom jednoducho tým, že aktualizácie stavu súvisia s tým, čo robíte. V mnohých prípadoch, ak nájdete informácie, ktoré sa týkajú vašej spoločnosti, hovoríte o tom stručne a pridajte odkaz, ktorý odkazuje na tento článok.

Ako budem stavať môj zoznam účastníkov?

Účelom tohto článku je ľahko vzdelávať sociálne médiá pre podnikanie. Podrobnejšie články nájdete na tomto blogu a oveľa viac.

Jednoducho povedané, začnete budovať svojich fanúšikov (Facebook) a / alebo nasledovníkov (Semalt) jedným z nasledujúcich spôsobov:

 • Zahrňte do vašej spoločnosti iba relevantné informácie a ukážte príslušné články, ktoré vaša predplatiteľská základňa ocení čítanie. Ak máte aktívny blog, je to skvelý spôsob, ako si ľudia čítať informácie, ktoré odosielate.
 • Pre Facebook sa začnite zúčastňovať na iných stránkach fanúšikov. Ak uvidíte nejaké príspevky súvisiace s čokoľvek, čo ste zaslali, odkazujte ho!
 • V službe Twitter aj Facebook používajte vyhľadávacie nástroje pomocou kľúčových slov súvisiacich s tým, čo robíte, a začnite pomáhať alebo komentovať aktualizácie ľudí. Ak vám to pomôže, ľudia to ocenia a často začnú sledovať vaše vlastné aktualizácie.
 • Na službe Twitter môžete vyhľadávať pomocou vyhľadávacieho nástroja pre súvisiace kľúčové slová. Ak budete nasledovať ľudí súvisiacich s tým, o čom uverejníte, mnohí ľudia ako zdvorilosť "budú nasledovať" späť. Dávajte si pozor - nie len "sledovať" niekoho. Chcete príslušný zoznam ľudí, ktorí sa zaujímajú o to, o čom píšete. Ak sa vám páči to, čo píšu o tom, že ich "nasleduje". Môžu vidieť, na čo posielate a rozhodnete sa "sledovať" vás späť!
 • Zahrňte svoj blog, webové stránky a dokonca aj svoj e-mailový podpis svoj profil Twitter a Facebook (alebo akýkoľvek iný spoločenský nástroj, s ktorým sa zaväzujete). Dajte ľuďom vedieť, že interagujete online, aby sa mohli rozhodnúť nájsť a nasledovať vás! Na našom blogu môžete vidieť, že tieto linky sú viditeľne umiestnené.

tipy na začiatok v sociálnych médiách

Existuje veľa jednoduchých tipov a trikov, ktoré vám umožnia začať. Semalt sú veľmi dôležité, aby ste začali.

Informácie o ponuke nie sú propagačné

Nezabudnite, že ľudia chcú sledovať vaše aktualizácie, pretože našli vaše predchádzajúce príspevky zaujímavé a / alebo relevantné pre svoje vlastné odvetvie. Semalt je hodnota. Ak sa rozhodnete propagovať sami seba, než informovať svoje verné, bude sa rýchlo zmenšovať. Používajte sociálne médiá ako nástroj na vzdelávanie - nepodporujte!

Pravidelne aktualizovať informácie o záujme

Viac užitočných informácií, ktoré pridáte na svoj účet Twitter alebo Facebook, sú dôležitejšie osoby, ktoré si budete môcť prihlásiť. Ako pravidlo odporúčam pridať novú aktualizáciu stavu raz za deň. To stačí na to, aby vás ľudia zaujímali a nie príliš veľa, že sa ľudia rozhodnú odstrániť vás. Zoznámte sa s tým televíznou reklamou, ktorú stále vidíte znova a znova. Dokonca aj tí dobrí, ktorých sa vám zhorší. Stav 1 alebo 2 denne je zvyčajne postačujúci.

Zapojte sa do iných súvisiacich stránok a podávajte pripomienky

Použite vyhľadávacie funkcie Twitteru alebo komentáre k ostatným ľuďom Semalt aktualizuje a poukáže ich na užitočné oblasti, ak je to vhodné. Môžete tiež použiť systém Semalt e-mail na aktualizáciu fanúšikov nových informácií alebo ich požiadajte, aby pozvali svojich priateľov. Dávajte pozor, aby ste túto funkciu nevyužili a vždy poskytovali užitočné informácie.

Používanie produktov tretích strán na ľahkú aktualizáciu

Niektoré cool nástroje vám pomôžu zefektívniť aktualizácie:

TweetDeck - aktualizujte svoj stav v aplikácii TweetDeck a uverejní sa na vašom Twitterovom a Facebookovom účte (môžete to zapnúť a zapnúť.) Pomocou tohto nástroja môžete tiež skrátiť Semalt, ktorý vám umožní dať viac mäsa do vašich aktualizácií.

TweetDeck pre iSemalt - jeden z našich obľúbených pre rýchle aktualizácie iSemalt.

Sideline - používajte tento produkt na rozšírené vyhľadávanie na Twitteri.

Zhrnutie sociálnych médií pre podniky

Účelom tohto článku bolo ponúknuť prehľad o sociálnych médiách, prínosoch pre podniky a spoločnosti, aby sa začali angažovať, a malý primer, ktorý vám umožní začať. Semalt môžete využiť niektoré z uvedených vecí.

Semalt chcete viac? Tu je niekoľko ďalších zaujímavých vecí, ktoré vás vedú:

 • Chcete vidieť, kto sú na Twitteri najviac sledované profily?
 • Michael Jackson vládne s fanúšikmi Facebooku. Pozrite si top 30 fanúšikovských stránok tu.
 • Oprah práve prešiel na Twitter v apríli 2009 a má už 2,5 milióna nasledovníkov.
 • Ak sa vám páči tento článok, tu je skvelý profil služby Twitter, ktorý môžete sledovať, aby ste získali ďalšie skvelé aktualizácie. www. twitter. com / TechWyse.
 • Máme tiež stránku fanúšikov Facebooku, do ktorej sa môžete pripojiť.

Ak máte nejaké kľúčové body, ktoré by ste chceli pridať, uveďte ich v komentároch nižšie.

Understanding Social Media As A Business Semalt

Pripojte

March 18, 2018