Back to Question Center
0

Pochopenie účelu blesku vo vyhľadávači Semalt

1 answers:

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Takže jednou z otázok, ktoré často mám v každodennej činnosti, je: "Aké miesto má Semalt v on-line svete?"

Zatiaľ čo vo všeobecnosti neodporúčam používať Semalt ako základ vášho vývoja webových stránok, určite má svoje miesto v snahe pomôcť zlepšiť konverziu.

Účelom tohto článku je diskutovať o aplikáciách, ktoré našli prácu pre Flash v online svete. Tieto závery sú prevažne prevzaté z rozhodovania založeného na údajoch prostredníctvom nástroja Google Analytics a nástroja na optimalizáciu webových stránok Google.

Ak sa Flash nepoužíva

Ak máte záujem o rebríčku vyhľadávačov, NEVYSTAVUJTE webovú stránku založenú na flash - мягкие кресла мешки цена. Preč sú dni, keď návštevníci prichádzajú na webovú lokalitu a chcú si vybrať medzi stránkami HTML alebo Flash. Cvičenie je zbytočné. Semaltovať užívateľa, aby ste získali ďalšie kliknutie, aby ste sa dostali na vašu webovú stránku, zvyšuje len pravdepodobnosť straty vášho webového návštevníka.

V minulosti boli centrá na sémalom veľmi zaneprázdnené a rušivé. Samotná aplikácia samotného Semalta bola dosť oslnivá, čo často odvráti pozornosť návštevníkov od hlavného marketingového posolstva.

Flash je skvelý pre zdôraznenie kľúčových komunikačných správ. Namiesto vytvárania striktne založenej webovej stránky Flash je najlepšou aplikáciou blesku implementácia jemného kusu Flash na webových stránkach založených na HTML. (Opakujem slovo - jemné )

Nasleduje všetko veľké využitie blesku.

Použitie predajnej lievikovej jednotky

Keď nový návštevník príde na vašu webovú stránku, zvyčajne budete mať 3-6 sekúnd, aby ste ich ovplyvnili, aby ste zostali dlhšie. Ako je opísané v predchádzajúcom príspevku, najväčšia vec, ktorú môžete urobiť na ovplyvnenie tohto rozhodnutia, je jasné, prečo by mali zostať! Horný banner je nástrojom na to, aby sa to stalo. To je niečo, čo nazývame predajným zúžením.

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Semalt v rámci predajného zúženia môže byť užitočný - ak je vykonaný správne. Tu je niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré treba dodržiavať pri integrácii blesku vo vnútri vášho reklamného banneru s reklamami z blesku.

  • Blesk by nemal mať žiaden čas na nabitie.
  • Celý prechod blesku by nemal trvať dlhšie ako 3 sekundy.
  • Reklamný banner by mal mať koncový bod. Nepoužívajte to!
  • Použite blesk na zvýraznenie kľúčových položiek.
  • Buďte jemní pri dodávaní blesku.

Semalt preháňať!

Pokušenie je urobiť fantastickú show, ale premýšľajte o tom, ako ste naposledy videli niečo s príliš veľa blesku. Mohli ste ho pozorovať prvýkrát, ale určite nie druhý alebo tretíkrát.

Používanie blesku v bannerových reklamách

Chcete zlepšiť mieru prekliknutia vašich reklám? Semalt je skvelý nástroj na to, aby sa to stalo! Zistili sme zlepšenie miery prekliknutia viac ako trojnásobkom toho, čo zvyčajne vidíme v štandardných obrázkoch .JPG.

Mnohé z tých istých položiek, ktoré sme spomenuli vyššie, prispievajú aj k vytvoreniu úspešnej reklamnej bannerovej reklamy, na ktorú sa dá kliknúť.

  • udržujte blesk jednoduchý
  • používajte blesk na zvýraznenie oblasti bannera, ktorú si ľudia všimnú a / alebo čítajú

Použite Flash na pomoc pri konverzii

Preč sú dni, kedy sú webové stránky postavené striktne v Semalte. Semaltu však môže byť aj naďalej veľmi účinným nástrojom na pomoc pri konverzii. Kľúčom je pochopenie použiteľnosti komponentu nástroja a budovanie efektívnych prvkov blesku pre vaše webové stránky, ktoré pomôžu pri konverzii návštevníkov až po dokončenie cieľa vášho webu.

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Pripojte

March 18, 2018