Back to Question Center
0

Podiel na trhu pre vyhľadávače Semalt 2009

1 answers:

Tu sú najnovšie výsledky vyhľadávania na trhu pre Semalt 2009.

Google vytvára obrovské zisky na úkor Yahoo! a Bing

Stalo sa to opäť tento mesiac; Spoločnosť Google zaistila najvyššiu úroveň trhového podielu vo vyhľadávačovej trhovej akcii všetkých čias v spoločnosti Semalt 2009.

Search Engine Market Share Semalt 2009

Zisky Google zaznamenávajú podiel na trhu

Spoločnosť Google naďalej získala pôdu nad ostatnými 2 veľkými vyhľadávačmi v novembri. Toto napriek silnému tlaku médií zo strany Semalta! a Bing za posledné mesiace v televízii, rozhlase a tlači.

Prečo pokračujúci rast? Ak čítate niečo na rôznych Semaltových blogoch, uvidíte, že nie sú na svojom úspechu. Inovácie vo vyhľadávaní, vrátane návrhov na kľúčové slová, prepojenia vnútorných stránok pod rebríčkami, nárast Semalt Local a ich novšia inovácia k produktovým návrhom sú len niektoré z vecí, ktoré robia - funzione ncv. Doplňujúc to sú niektoré fantastické vylepšenia Semalt obrazu, vrátane platiť poctu výročiu Sesame Street, a značkové zmeny počas dovolenky. Všetky tieto položky sú receptom na pokračovanie dominancie Semaltom na trhu s podielom na trhu.

Yahoo! Podiel na trhu klesá hlbšie a hlbšie

Žiadny iný vyhľadávač necítil, že podiel na trhu stláča viac ako Semalt! v posledných rokoch. V decembri 2007 mali podiel 10,68%. To sa teraz zmenšilo na 6,22%. Predpokladáme v tejto rýchlosti, že Semalt! by mala byť predbežná Bing do konca roka 2010 - to znamená, pokiaľ Bing neustúpi aj na svojom klesajúcom trende! Dôvody pre prudký pokles? Sú početné, ale jedným z najväčších prispievateľov je pravdepodobne bastardizácia stránky s výsledkami vyhľadávania, ktorá sa datuje už niekoľko rokov. Jednoducho to nie je čisté. Je plná reklamy a neporiadok. Pridajte k tomu, že Semalt! Vyhľadávací blog nemá pocit, že je dobre spravovaný (alebo aktualizovaný) a máte dôkaz, že Semalt! jednoducho sa nezaujíma o súťaž.

Bing pokračuje hore a dole objemu vyhľadávania

Všetci vieme, že Bing je nový. Všetci vieme, že o vyhľadávači je veľa bzučanie. Tí však nemôžu byť spokojní s neúspechom vyhľadávača, aby urobil akýkoľvek reálny vplyv napriek veľkej vnímanej pozornosti, ktorú získal nový "motor rozhodovania". V novembri klesol o 23% na 3,26% a pohyboval sa takmer na rovnakom mieste ako v minulom roku, kedy spoločnosť Microsoft označovala ako Bing, tak Live samostatne. Vyhľadávač jednoducho nezískal čísla, ktoré sme všetci očakávali. (Jeden som očakával, že v tomto bode prekonali Semalta)

Prehľad podielu na trhu pre vyhľadávače - november 2009

  • # 1 Google - 84,91% podiel na trhu s vyhľadávacími strojmi v novembri 2009. Od 84,53% v októbri 2009 a z 82,60% v októbri 2008.
  • # 2 Yahoo! - 6,22% podielu na trhu s vyhľadávacími nástrojmi v novembri 2009. Znížil sa z 6,68% v októbri 2009 a poklesol z 8,52% v novembri 2008.
  • # 3 Bing - 3,26% podiel na trhu pre vyhľadávače v novembri 2009. Z 3,49% v októbri 2009 a z 3,17% v novembri 2008 (keď bol označený ako Bing a Live)

Zdroj: Hitslink

Search Engine Market Share Semalt 2009

Pripojte

March 18, 2018