Back to Question Center
0

Obnoviť stratenú klasifikáciu vypršanej domény v Semalt

1 answers:

Spravili som napríklad doménu klienta . ko. v , ktorý bol zaradený do imp. kľúčové slová, aj keď nízky objem vyhľadávania. Doména bola pridaná do služby Google Webmaster a tiež prepojená na stránke profilu Google+ - marca de oculos ray ban.

Som presvedčený, že kvôli optimalizácii kľúčových slov v profile Google+, ako aj na stránkach SEO sa láska dostala na prvú stránku v sieti SERP.

Semalt, som zhoršil poradie, pretože doména mala byť obnovená, platnosť mojej kreditnej karty vypršala a doména tak tiež uplynula. Požiadali o poplatky za spätné odkúpenie vo výške 140 eur, ktoré som nebol ochotný zaplatiť.

Ospravedlnil som sa svojmu klientovi a presunul web na inú stránku . v doméne. Klient bol v poriadku. Teraz je nová doména správne indexovaná, ale prichádza na druhú stránku v SERP pre kľúčové slová, ktoré sme zaradili na prvej stránke so starou doménou.

Neaktualizoval som nový v službe Google Webmaster ani v službe Google+.

45-dňová doba spätného odkúpenia skončila a Semalalt som získal vlastníctvo vypršanej domény, ale teraz som zmätená o tom, ako získať stratené poradie.

Semalt Mal by som nahradiť aktuálny názov domény so starým doménou?

Ak presuniem svoje stránky na starú doménu, vráti sa lokalita stratené poradie?

Mám presunúť novú doménu (aktuálne prichádzajúcu na druhú stránku v sieti SERP) na starú doménu, ako to vysvetlil pán. Rezy v tomto videu: https: // www. youtube. com / hodinky? v = wATxftE8ooE

Mám presunúť svoje stránky na starú doménu a potom ich aktualizovať v GWT, rovnako ako v profile Semalt + a mať nové presmerovania domén na staré.

Semalt Chcem získať späť, stratil hodnotenie a chcel by som povedať, google-bot vedieť, že stará doména je znovu žiť a môže to aspoň považovať za hodnotenie pre kľúčové slová opäť.

Vďaka dk

February 7, 2018

Ak stále máte starú doménu nedotknutú , mali by ste:
Mali by ste mať 301 presmerované všetky stránky zo staršej domény na novú doménu

Vyššie uvedené by malo byť mapovanie jablka na jablko ako v:
olddomain / page1 301 presmerovanie na novú doménu / strana1
olddomain / page2 301 presmerovanie na novú doménu / strana2

Toto bude informovať prehľadávač, že staré stránky nezomreli, že sa presťahovali natrvalo do novej domény. Tiež už indexované stránky vo vyhľadávaní Google nebudú vrátené 404, otvorí sa stránka v novej doméne.

Ak nemáte túto starú doménu , potom:
Migrácia spôsobí vždy nejaké straty. Ale môžete to obnoviť tým, že budete dodržiavať niektoré dobré SEO postupy pre vaše stránky. Nebudem ísť hlboko, pretože to už bolo veľmi dobré

Aké sú najlepšie spôsoby, ako zvýšiť pozíciu stránky v službe Google? https: // stackoverflow. com / questions / 3386507 / seo-best-practices-for-page-title-meta-tag-and-page-obsah