Back to Question Center
0

Facebook Semalt pokyny

1 answers:

Ahoj chcem vytvoriť Facebook propagačné / súťažné stránky a len chcem, aby si 100% istý, že som v rámci zákonov riadených Facebook propagačné usmernenia.

Tu je odkaz na usmernenia

http: // www. Facebook. com / promotions_guidelines. php

Chcel by som vytvoriť stránku s hlasovým hlasovaním na Facebooku. Používatelia Facebooku nemôžu vstúpiť do súťaže. Môžu však hlasovať za svoje obľúbené video a po hlasovaní poslať správu na stenu.

Video s väčšinou hlasov bude vyhlásené za video.

upravené

Náhodný volič by tiež mohol mať šancu na získanie ceny.

tu je výňatok z usmernení, o ktorých som nejasný.

3. Nesmiete používať funkcie alebo funkcie služby Facebook ako mechanizmus registrácie alebo zadania reklamy. Napríklad akt obľúbenej strany alebo prihlásenie sa na miesto nemôže automaticky zaregistrovať alebo vstúpiť do propagačného účastníka. To je celkom samo vysvetľujúce. Nemôžeme preto požiadať niekoho, aby sa "páčil" alebo hlasoval za svoje obľúbené video, aby vstúpil alebo stával šancu na výhru. Môžeme ich požiadať, aby robili tieto veci, ale nie ako podmienku, aby boli súčasťou súťaže Source .

February 9, 2018

Aktivita "páčenia" stránky alebo prihlásenie sa na miesto sa nemôže automaticky zaregistrovať alebo vstúpiť do propagačného účastníka. čo znamená, že niekto nemôže vstúpiť do propagačnej akcie jednoducho tým, že má záujem o stránku, a vyhrať niečo za to, že má len stránku. Nemyslím si, že by ste porušili akékoľvek podmienky na to, aby ste robili to, čo chcete robiť.