Back to Question Center
0

Ako zabudnúť na hackerov navždy - Tipy z Semalt

1 answers:

Vlastniť webovú stránku je ako vytvorenie fyzického obchodu alebo kancelárie. Internetová stránka je miesto, kde sa vašediváci prichádzajú a nakupujú. Pri vytváraní stránky naživo, je to ako otvorenie obchodu, ktorý sa má dať ľuďom. Rovnako ako priemerobchodníci by sa mali dostať na vašu webovú stránku, keď prichádzajú do fyzickej predajne, a pravdepodobne uskutočnia nákup, keď sa im to zdá.

Avšak osoba môže chcieť získať prístup k informáciám bez vášho súhlasu - best cloud computing companies. prosteako v typickej kancelárii, niektorí ľudia by mali prísť na vašu webovú stránku a získať neoprávnený vstup alebo používanie vašich informácií. Ako výsledok,dvere majú zámky a budovy majú brány. Stránka vyžaduje takúto ochranu proti hackerom. Hackeri idú na webové stránky a ukradnúcitlivé údaje, ako sú informácie o kreditnej karte zákazníka. Je to právny štandard, ktorý zabezpečí, že vaše webové stránky zostanú od týchto stránok zadarmoútoky. Vo väčšine prípadov to niektoré krajiny stále považujú za právnu povinnosť.

V priebehu tohto článku Igor Gamanenko, Semalt Správca úspechu zákazníka informuje o tom, ako chrániť váš web pred kybernetickými útokmi.

Ochrana súkromia zákazníkov

Hackeri majú pri vykonávaní svojich hackerov veľa nesprávnych cieľov. V niektorých prípadoch,snažia sa ukradnúť alebo poškodiť reputáciu vašej spoločnosti. V ostatných prípadoch hackeri narúšajú a ponechávajú vtipné obrázky na účtoch ľudíhacking..Zoznam škôd, ktoré hacker môže robiť, je nekonečný. Existujú však určité opatrenia, ktoré môžu zabezpečiť vašu webovú stránku. Rovnako akoskutoční zlodeji, pravdepodobne kradnú, keď necháte dvere otvorené. Niektoré akcie, ktoré môžete použiť na riešenie tohto problému, zahŕňajú:

  • Buďte informovaní Je dôležité poznať nové triky, ktoré hackerimôže používať kedykoľvek. Výsledkom toho je, že si môžete dávať pozor a uplatniť potrebné opatrenia včas, predtým, ako udeľujú údery. Niektoré webové stránky ako "The Hacker News"môže vám poskytnúť cenné informácie.
  • Zvýšená kontrola prístupu. V prípade webovej stránky by mali byť administrátorské informácie veľmi dôležitétajomstvo. Administrátorská kontrola môže byť pre hackera jednoduchou cestou na získanie úplných informácií o webových stránkach. Je dôležité používať prihlasovacie údajeinformácie a heslá, ktoré sa ťažko odhadnú. Tiež môžete obmedziť počet postupne neúspešných pokusov o prihlásenie. Táto výnimkaby mali obsahovať e-maily, pretože je možné najprv zaseknúť a zmeniť heslo.
  • Zabezpečenie siete Nastavenie sieťovej požiarnej steny môže pomôcť vašej firme ušetriťveľa na pokusoch o hack. Jeden by mal nastaviť a udržiavať aktualizáciu požiarnych stien, ako aj zaistiť, že počítače sú v dobrej kontrole.Počítače sa napríklad môžu po niekoľkých minútach nečinnosti odhlásiť.

Záver

Bezpečnosť webovej stránky a jej užívateľov sú veľmi dôležité. Hackeri majú veľanástroje a techniky, ktoré používajú na získanie webových stránok a vykonávajú niektoré z ich zlých úloh. Niektoré bežné porušenia hackerov zahŕňajú ľudízber údajov o kreditných kartách z webových stránok a ich predaj cez tmavú sieť. Aby ste sa vyhli takýmto problémom, majitelia webových stránok môžu používať túto príručkuzabezpečiť primeranú bezpečnosť a bezpečnosť. Tieto kroky môžu ušetriť vás, vašu spoločnosť alebo vašich zamestnancov milióny peňazí.

November 23, 2017