Back to Question Center
0

Ako zastaviť počítačových kriminálnikov zo svojich zločinov - Semalt Expert

1 answers:

Nebolo by nesprávne povedať, že technológia a internet urobili z našich životov pohodlný život. Súčasne sa zvýšili aj riziká napadnutia vírusmi a hackermi. Michael Brown Semalt manažér pre úspech zákazníkov hovorí, že bohužiaľ nie sú stanovené opatrenia na zastavenie počítačových útočníkov zo svojich zločinov. Sociálne médiá sú jedným z hlavných cieľov - save a sato logo creator. Ľudia lákajú a snažia sa zablokovať vaše osobné informácie a súbory počas niekoľkých sekúnd. Veľké spoločnosti a rôzne správy z prieskumov odhalili, že hackeri zaútočia na veľké množstvo používateľov sociálnych médií. Priťahujú vás k reklamám na Facebooku a snažia sa lákať užívateľov Twitter.

Čo je škodlivý softvér?

Malware je špecifický typ škodlivého programu alebo skriptu, ktorý môže poškodiť váš počítač alebo mobilné zariadenie a pravdepodobne infikovať všetky vaše súbory. Malware so sociálnymi médiami sa vyskytuje vtedy, keď sú vaše profily sociálnych médií ohrozené a stratíte prístup k svojim ID. Keď sa používateľ FireFox dostane napadnutý škodlivým softvérom, mal by okamžite inštalovať iný prehliadač.

Trojské útoky v posledných mesiacoch infikovali veľké množstvo používateľov sociálnych médií. Sledujú vašu históriu, používateľské mená a heslá a priťahujú vás k kliknutiu na odkazy, ktoré obsahujú škodlivý softvér alebo vírusy.

Pravidelne meniť svoje heslá

Najprv by ste mali skontrolovať a zabezpečiť svoje heslo. Uistite sa, že používate silné heslo a pravidelne ho upravujte..Bezpečné heslo je heslo, ktoré obsahuje veľké písmená, malé písmená a zmes slov. Malo by tiež obsahovať určité čísla a malo by byť nemožné odhadnúť. Zvážte zmenu hesla raz za týždeň, aby ste mohli byť istí vašou online bezpečnosťou a ochranou.

Predtým, než kliknete

Jedna z najviac nešťastných vecí je to, že ľudia sú v pasci pop-up reklamy a kliknite na odkazy vo veľkom počte. Počas používania internetu by ste nemali klikat na neznáme odkazy, pretože môžu obsahovať škodlivý softvér a vírusy. Existuje tiež šanca, že vaše osobné sociálne mediálne účty budú ohrozené, pretože škodlivý softvér sa rozšíri vo vašom systéme a nakazí väčšinu vašich súborov. Je pravda, že hackeri majú veľké množstvo nápadov na to, aby vás oklamali. Je na vás, ako zostať v bezpečí na internete. Dôrazne odporúčame, aby ste neklikli na neznáme linky alebo reklamy. Akonáhle sa objavia, mali by ste zatvoriť okno alebo reštartovať počítač čo najskôr.

Vyhnite sa nadmernému pohybu

Mnoho ľudí má pocit, že zdieľanie znamená starostlivosť. Je verná do istej miery, ale na internete môže zdieľanie spôsobiť vážne problémy. Pri používaní profilov sociálnych médií by ste sa mali vyhýbať zdieľaniu a zdieľaniu. Nie je potrebné zdieľať tú istú vec znova a znova. To môže zvýšiť vaše šance na napadnutie hackermi a malware.

Použite virtuálnu privátnu sieť

Virtuálne privátne siete môžu chrániť vaše zariadenie, keď je spárované s antivírusovými programami. Preto by ste mali vždy používať tieto programy na zaistenie bezpečnosti online. Vaša IP adresa je, ako hackeri zistíte vaše detaily. Mali by ste skryť svoju IP adresu a pripojiť sa k internetu ako anonymné, pretože môže znížiť vaše šance na napadnutie škodlivým softvérom a vírusmi. Veľké množstvo služieb VPN je k dispozícii na internete.

ExpressVPN je jedným z najlepších obchodov; zabezpečuje vašu online ochranu a nedovoľuje, aby malware infikoval váš systém. Iné skvelé ponuky sú IPVanish, CactusVPN, HideMyAss a NordVPN.

November 23, 2017