Back to Question Center
0

Chráňte HTML stránku od hackerov Použitie praktických tipov od Semalt. Je to tak jednoduché ako ABC!

1 answers:

1. Uchovávajte všetok softvér aktualizovaný

Artem Abgarian, manažér riadenia úspešných zákazníkov spoločnosti Semalt ,je pevne presvedčený, že aktualizácia vášho softvéru je jedným z kľúčových faktorov, ktoré pomôžu zabezpečiť webovú lokalitu pred útokmi hackermi.Niektoré spoločnosti uverejňujú pravidelné opravy a aktualizácie na opravu chýb a chýb v predchádzajúcich doplnkoch - logo maker text only plans. Uistite sa, že opravia všetkychyby a otvory v kóde, tieto spoločnosti znižujú riziko útokov na ich softvér. Preto, pokiaľ sa to presvedčímá najnovšie zásuvné moduly, ktoré ju podporujú, zaručuje rovnaké atribúty zabezpečenia. To isté platí pre majiteľov webových stránokpoužívať doplnky tretích strán. Jeden by mal zabezpečiť, aby sledovali aktualizácie a zabezpečili, že zostanú aktualizované kedykoľvek. Stránkavlastník potrebuje vymazať všetky doplnky, ktoré už nie sú použité alebo potrebné, pretože slúžia ako sediace brány, ktoré môžu hackeri nájsťpoužite na útok.

2. Vytvárajte vrstvy zabezpečenia v okolí stránky

Prvým riadkom obrany na webových stránkach je webová aplikácia Firewall.Jej účelom je skontrolovať každú prichádzajúcu prevádzku a označiť podozrivé požiadavky. Nakoniec sa stránka nachádza mimo dosahu kybernetických útokova spam. V minulosti boli Firewally pre webové aplikácie vo forme hardvérových zariadení. Avšak spoločnosti poskytujúce bezpečnostné služby(SECaaS) využili technológiu cloud ako lacnejší spôsob zabezpečenia bezpečnosti webových stránok, ktorý bol predtým nájdený iba na podnikových nastaveniach.Prostredníctvom technológie cloud môže každá spoločnosť prenajať "webovú aplikáciu Firewall" bez toho, aby priniesla ďalšie výdavky, ako napríklad vlastné vyhradenéhosting server. Tieto plug-and-play služby majú automatizované funkcie, ktoré vedú potrebné procesy v mene vlastníka. TítoWebové aplikácie založené na cloudových aplikáciách zaplnia prázdnu oblasť, kde iný poskytovateľ hostingu zlyhá..

3. Prepnúť na protokol HTTPS

Hyper Text Protocol Secure je bezpečný komunikačný protokol používaný na výmenusúkromné ​​alebo citlivé informácie. Používanie služby HTTPS na komunikáciu medzi webovou lokalitou a prehliadačom znamená pridanie ďalšieho(TLS) alebo Secure Sockets Layer (SSL). To je pre majiteľa ďalšiu výhoduchráni ich pred pokusmi o hackovanie a na webovej stránke, pretože ukazuje používateľom, že sa firma venuje ochrane svojich informácií.

Všetky online transakcie prebiehajú na platforme HTTPS. Zvyšok webovej stránky jeHTTP predvolene. To sa však môže zmeniť, pretože spoločnosť Google nedávno dodala, že začnú používať protokol HTTPS ako faktor hodnotenia vyhľadávaniaže väčšina webových stránok bude robiť posun s nádejou na zlepšenie ich poradia v rámci SERP.

4. Používajte silné heslá a pravidelne ich upravujte

Existuje alarmujúci nárast počtu útokov na hrubou silou, ktoré používajú hackeripokúsiť sa odhadnúť používateľské heslá. Jedným zo spôsobov, ako sa chrániť pred týmito, je použitie silných a jedinečných hesiel. Je to nevyhnutnéaby tieto vlastnosti boli aplikované na administrátory, webové servery a databázové heslá. Jeden by mal vytvoriť heslo, ktoré používarôzne znaky a dĺžku minimálne 12 znakov. Nakoniec, používatelia potrebujú zmeniť heslá pre rôzne lokality, aby sa zabezpečilo, že sa zdvojnásobízabezpečiť. Šifrované heslá fungujú ešte lepšie, pretože sťažujú hackerom získať heslá po úspešnej poruche.

5. Značka Admin adresárov ťažkých na mieste

Hackeri zaútočia na zdrojové adresáre na získanie údajov týkajúcich sa tejto stránky. Používanímskripty, ktoré prehľadávajú tieto dáta, ich zameranie sa posúva a snaží sa zadať zložky, ktoré sú tam obsiahnuté, aby sa ohrozila bezpečnosť. Webová stránkavlastník by sa mal ubezpečiť, že názvy používané v adresároch sú známe iba webmasterovi.

November 23, 2017