Back to Question Center
0

Efektívne odstránenie škodlivého softvéru: Príručka od Semalt

1 answers:

Táto príručka bola navrhnutá tak, aby vám pomohla odstrániť škodlivý softvér zo systému, ktorý bol infikovaný, ak sa môže úspešne spustiť. Ak máte podozrenie, že škodlivý softvér, ktorý infikoval vaše zariadenie, je Crypto (Cryptolocker, TeslaCrypt atď.), Táto príručka nie je pre vás. Údaje sú v stávke a namiesto toho by ste mali urobiť príspevok. Ak váš počítač nie je schopný zaviesť systém v dôsledku škodlivého softvéru, odporúča sa vykonať príspevok, pretože táto príručka nemusí byť nápomocná.

Ak vykonáte nasledujúci postup, ktorý vám poskytne expert Semalt Julia Vashneva, budete schopní riešiť svoje výzvy vo viac ako 90 percentách scenárov. Poznamenal, že dizajn všetkých malware nie je podobný av tom istom prípade návrh nástrojov na odstránenie vírusov nie je rovnaký.

dementi

Následné pokyny sú len odporúčania. Ste ten, ktorý je zodpovedný za každý pohyb, ktorý si vyberiete na počítači. Je dôležité poznamenať, že v prípade, že sa rozhodnete dodržiavať túto príručku, môžete poškodiť stratu údajov o prevádzke alebo skúsenostiach. Preto sa odporúča, aby ste skontrolovali svoje údaje skôr, ako budete postupovať podľa tejto príručky.

Kroky na odstraňovanie malware

Najskôr by ste mali prejsť na rozšírenia prehliadača a odstrániť všetky položky, ktoré vyzerajú podozrivo. Nezabudnite tiež odstrániť nezvyčajné domovské stránky a nastavenia prehliadača.

Prevezmite a nainštalujte nasledujúce prevody v tomto poradí. Ak nie je uvedené inak, vykonajte všetky nástroje. Počas používania nástrojov sa uistite, že ste v normálnom režime.

Mali by ste skontrolovať krok jedným až teraz, kým si nedokážem určiť, prečo sa RKILL považuje za rizikový

1. Vykonajte [rkill.com]. V niektorých prípadoch môže dokončiť pár minút..

2. Stiahnite si aktuálnu kópiu programu Malwarebytes 3.0. Zapnite možnosť Scan for Rootkits a potom vykonajte skenovanie.

3. Pomocou funkcie Skenovať spustite program Malwarebytes ADWCleaner a potom kliknite na položku Čistenie pri dokončení a povoľte mu reštartovať systém.

4. Nainštalujte Malwarebytes Junkware Removal Tool a nechajte ho dokončiť. Po dokončení reštartovania počítača.

5. Nainštalujte Sophos HitmanPro

Čo je definícia škodlivého softvéru?

Malware v inkluzívnom termíne, ktorý sa vzťahuje na rôzne kategórie nepriateľských aplikácií vrátane počítačových červov, vírusov, Ransomware, adware, scareware a iných škodlivých aplikácií.

Ako sa počítač nakazil?

Je náročné určiť zdroj infekcie s istotou. Vo väčšine prípadov používateľ umožňuje, aby infekcie prebiehali nevedomky.

Ako chrániť pred budúcimi infekciami:

Buďte radi, čo si stiahnete a spustite vo vašom systéme. Aktualizujte programy ako Flash a Java pomocou oficiálnych stránok. Nasledujúce nástroje vám pomôžu vyčistiť počítač:

Antivírus bez poplatkov

  • avast
  • BitDefender
  • Malwarebytes 3.0
  • Bezplatný online skener ESET

Dôležité nástroje:

  • Uncheck
  • TronScript
  • Malwarebytes 3.0
  • uBlock Origin Browser Extension

záver

Prístupy odporúčané v tejto príručke boli vybrané z dôvodu ich vysokej úspešnosti určenej v obrovskom rozsahu. Ale v niektorých prípadoch nemusí stačiť nasledovať tieto kroky. V takom prípade budete pravdepodobne musieť požiadať o pokročilú pomoc Source .

November 28, 2017