Back to Question Center
0

Malware Prevention za 5 minút - Semalt zdieľa niektoré tajomstvá obyčajným používateľom

1 answers:

Počítače môžu čeliť mnohým malware ako aj počítačovým útokom. Napríklad počítačový prehliadač môže získať vírusovú infekciu, pri ktorej sa môžu stratiť dôležité informácie o zákazníkoch, ako sú údaje o kreditných kartách.

Alexander Peresunko manažér úspechu zákazníka SEMALT hovorí, že pre ľudí, ktorí prevádzkujú komerčné webové stránky, bezpečnosť lokality ako aj jej klientov závisí od efektívnosti softvéru proti trójiám na mieste. V iných prípadoch je ťažké odhaliť a odstrániť vírusy v počítači. Malware obsahuje rôzne spyware softvér, rovnako ako mnoho skriptov, ktorých účinok ohrozuje stav počítačovej bezpečnosti - purchase farm silos.

Význam počítačovej bezpečnosti

Hackeri a iné osoby so zlými úmyslami môžu napadnúť počítač alebo sieť z mnohých dôvodov. Mali by byť zavedené opatrenia proti spywaru, ktoré by zabránili týmto ľuďom, ktorí majú množstvo nástrojov na vyradenie systému. Napríklad, hackeri môžu narušiť webové stránky na získavanie údajov o spoločnosti, ako aj získavanie prístupu k informáciám o kreditných kartách zákazníkov. V iných prípadoch sa tieto osoby môžu spojiť so súťažiacim, aby zaviedli nespravodlivú obchodnú platformu, ako aj znížili vaše SEO úsilie. Je dôležité vyhnúť sa trójskym koňom kvôli bezpečnému prehliadaniu.

Zisťovanie škodlivého softvéru

Niekedy môže byť nováčik náročný na identifikáciu a odstránenie škodlivého softvéru. Zisťovanie škodlivého softvéru môže byť jednoduchou úlohou. Nepoužívajte napríklad žiadne kontextové okná, ktoré sa zobrazujú na obrazovke počítača..Môžu byť škodlivým softvérom od hackera. Je tiež nevyhnutné odinštalovať akýkoľvek neznámy užívateľský softvér na vašom počítači. Niektoré programy môžu obsahovať vírusy, ktoré môžu ohroziť bezpečnosť počítačového systému

Ak sa počítač spomalí, na pozadí sa môžu spustiť škodlivé programy. Tieto programy načítajú procesor s požiadavkami na úlohy, ktoré ovplyvňujú plánovanie systému na útoky. V iných prípadoch zaberajú veľa pamäte RAM, čím celý systém funguje pomaly. Môžete zrušiť niektoré procesy v správcovi úloh vášho operačného systému, najmä tie, ktoré vyzerajú ako vírusy. Pre osoby na systémoch, ako je Linux, môže byť nevyhnutné zahrnúť aplikáciu na zabránenie úloh.

Ako udržať trójske kone

Udržanie malwaru je jedným z najjednoduchších úloh. Napríklad osoby môžu nainštalovať antivírusový softvér. Zabezpečte, aby bol antispywarový softvér aktuálny. V iných prípadoch je dôležité získať antivírus od dôveryhodného dodávateľa. Niekedy hackeri môžu prísť s spamovým softvérom, aby získali prístup k počítaču a ukradli veľa cenných informácií, ako sú heslá prehliadača a cookies.

Je nevyhnutné zabrániť spamovým e-mailom. Spamové správy môžu obsahovať škodlivé odkazy, ktoré môžu skončiť infikovaním počítača používateľov vírusmi. V ostatných prípadoch môžu e-maily obsahujúce spam obsahovať škodlivý softvér vo svojich prílohách. Vyhnite sa kliknutiu na ľubovoľnú prílohu alebo dokonca ukážku obrázkov v programe Outlook. V ostatných prípadoch vás môžu triknúť kliknutím na tlačidlo, aby ste sa odhlásili od svojich služieb. Nezasielajte odber, pretože to potvrdzuje platnosť vašej e-mailovej adresy. Môže zvýšiť zraniteľnosť pri budúcich útokoch, ako aj súčasný vírusový útok.

November 23, 2017