Back to Question Center
0

Semalt Expert: Bližší pohľad do súboru nástrojov hackerov

1 answers:

Akonáhle sa hackeri dozvedia o spôsobe, ako zničiť organizáciu, budú ju používať na svojeskúsenosti a minulé úspechy. Preto sa snažíme zmysluplne zistiť, akékoľvek porušenie údajov môže byť dôkazom významnej hodnoty, keď sa človek dostane do mysleútočníka a zvážiť spôsob, akým môžu spôsobiť ujmu.

Frank Abagnale, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby predstavuje najbežnejšie typy útokov bežne používaných hackermi:

1. Malware

Malware odkazuje na sortiment škodlivých programov, ako sú vírusy a ransomwarektoré dávajú útočníkom diaľkové ovládanie. Po získaní vstupu do počítača to ohrozuje integritu počítača a prevzatiepoužívaného stroja. Monitoruje tiež všetky informácie prúdiace do a zo systému, ako aj akcie na stlačenia klávesov - the best vape flavors. Vo väčšineinštancie vyžaduje, aby hacker použil spôsoby, ktorými môže nainštalovať malware, ako sú odkazy a neškodné e-mailypríloh.

2. Phishing

Phishing sa zvyčajne používa, keď sa útočník maskuje ako niekto alebo niektoorganizácie, ktorým dôverujú, aby urobili niečo, čo by nebolo. Majú tendenciu používať naliehavosť v e-maile, ako podvodná činnosť a e-mailpripútania. Pri sťahovaní prílohy inštaluje škodlivý softvér, ktorý presmeruje používateľa na legitímne vyzerajúcu webovú lokalitu, ktorá pokračujepožiadať o osobné informácie od používateľa.

3. SQL Injection Attack

Štruktúrovaný jazyk dopytov je programovací jazyk, ktorý pomáha komunikovaťs databázami. Väčšina serverov ukladá súkromné ​​informácie vo svojich databázach. Ak sa v zdrojovom kóde nachádzajú nejaké medzery, hacker môže podať injekciuvlastný SQL, ktorý im umožňuje zadné dvere, kde môžu požiadať o poverenie od používateľov stránky. Problém sa stáva problematickouak stránka ukladá dôležité informácie o svojich používateľoch, ako sú informácie o kreditoch vo svojich databázach..

4. Skriptovanie medzi webovými stránkami (XSS)

Funguje to rovnakým spôsobom ako SQL injekcie, pretože injekčne zavádza nebezpečný kód do awebové stránky. Keď návštevníci získajú vstup na stránku, kód sa nainštaluje do prehliadača používateľa a tým priamo ovplyvňuje návštevníkov.Hackeri vložiť automaticky spustiť komentáre alebo skripty na stránkach používať XSS. Používatelia si dokonca ani neuvedomujú, že ich hackeri unesliinformácie, kým nebude príliš neskoro.

5. Odmietnutie služby (DoS)

DoS útok zahŕňa preťaženie webových stránok s príliš veľa prevádzky do bodu topreťažuje server a nedokáže poskytnúť svoj obsah ľuďom, ktorí sa snažia o prístup k nemu. Druh prevádzky používanej škodlivými hackermi jemalo zaplatiť webovú stránku, aby ju používateľom vypol. V prípade, keď sa niekoľko počítačov používa na hackovanie, stane sa to Distributed Denialútoku služby (DDoS), ktorý útočníkovi poskytol rôzne adresy IP, ktoré súčasne pracujú, a ťažšie ich sledovať.

6. Únosy zo zasadnutia a útoky človeka v stredu

Tam a späť transakcie medzi počítačom a vzdialený webový server každýmať jedinečné ID relácie. Akonáhle sa hacker dostane podržanie ID relácie, môže podať žiadosť, ktorá predstavuje počítač. Umožňuje im získaťnelegálny vstup ako nič netušiaci používateľ na získanie kontroly nad svojimi informáciami. Niektoré spôsoby uzatvárania ID relácie sú ukončenéskriptovanie medzi lokalitami.

7. Opätovné použitie poverení

Vzhľadom na zvýšený počet webových stránok, ktoré vyžadujú heslá, používatelia sa môžu rozhodnúť opätovne použiťich heslá pre dané stránky. Odborníci v oblasti bezpečnosti radia ľuďom, aby využívali jedinečné heslá. Hackeri môžu získať používateľské mená a hesláa použiť útoky hrubou silou na získanie prístupu. Existujú k dispozícii správcovia hesiel, ktorí vám pomôžu s rôznymi povereniami používanými na rôznych webových stránkach.

Záver

Toto sú len niektoré z techník, ktoré používajú webové stránky útočníci. Sú neustálevývoj nových a inovatívnych metód. Avšak vedomie je jedným zo spôsobov, ako zmierniť riziko útokov a zlepšiť bezpečnosť.

November 23, 2017