Back to Question Center
0

Semalt: Kroky na vykonanie zabezpečenia vašich webových stránok od hackerov

1 answers:

Jeden veľký strach, že majitelia webových stránok musia žiť, je myšlienka, že niekto ich menípracovať, alebo úplne vymazať. Budovanie obsahov na webových stránkach trvá tvrdá práca a to isté by bolo potrebné urobiť na ich ochranu.

Okrem pravidelných záloh je tu zoznam tipov pripravených Michaelom Brownom Semalt Customer Success Manager, ktorý vám pomôže zabezpečiť bezpečnosť vašich webových stránok:

1 - fluid vape tank. Aktualizovať všetky platformy a skripty

Medzi najlepšie veci, ktoré treba urobiť, je aktualizovať všetky platformy a skripty nainštalované v prehliadačipravidelne. Dôvodom je, že tieto nástroje majú často otvorené zdrojové kódy, ktoré sú k dispozícii pre vývojárov s dobrými úmyslami, ako ajhackeri. Weboví hackeri môžu prekročiť kód, hľadajú akékoľvek nedostatky alebo medzery, ktoré môžu využiť na získanie vstupu a kontrolywebová stránka. Aktualizácia netrvá veľa času na dokončenie a pomáha účinne zmierňovať tieto riziká.

2. Ak je to vhodné, nainštalujte doplnky zabezpečenia

Po predchádzajúcom pokuse o aktualizáciu zabezpečte, aby bol prehliadač zabezpečenýaby boli zablokované akékoľvek pokusy hackerov získať vstup bez povolenia. Bezpečnostné zásuvné moduly riešia nedostatky, ktoré sú vlastnéna každej platforme a bráni akýmkoľvek možným hackerským aktivitám. Alternatívne, SiteLock je nástroj, ktorý ide o dodatočnú míľu na pravidelné poskytovaniemonitoruje správy po tom, ako sa pokúšali o hackovanie. Ak úspech firmy závisí od správneho fungovania webových stránok, potom SiteLockje cenná investícia.

3. Použiť protokol HTTPS

Keď používate protokol HTTPS, môžete si všimnúť, že sa v lište prehliadača zobrazí zelený signálupozornenie, že sa chystáte poskytnúť citlivé informácie na webových stránkach. Šesťpísmenné písmená sú dôležitým znakom bezpečnostia že je bezpečné poskytnúť požadované informácie..Ak stránka firmy vyžaduje, aby návštevníci poskytli svoje osobné informácie, potommusí investovať do certifikátu SSL. Dodáva sa s mimoriadnymi nákladmi, ale ide dlhú dobu na budovanie dôveryhodnosti stránky a tvorbyje to bezpečnejšie.

4. Parametrizované dopyty

Najčastejšie internetové stránky hacks, ktoré majú mnoho stránok sú obeťami, sú tie, ktoré súvisia s SQLinjekcie. SQL injekcie sa týkajú webových formulárov alebo parametrov adresy URL, ktoré umožňujú zadávanie externých informácií na poskytovanie informácií, keď súvľavo na otvorenie. Čo sa stane, je to, že weboví hackeri vložia kód do databázy webových stránok, čo im umožňuje získať ľahký vstup vždy, keď onichcieť. Je to problém majiteľov webových stránok, pretože majú chrániť súkromné ​​informácie, ktoré klientom dôverujú. ParameterizedDotazy zabezpečujú, že kód použitý pre webové stránky je pevne stanovený a preto neposkytuje priestor na doplnenie. Hackeri webových stránok zistia, že to nie je možné poraziť.

5. Politiky zabezpečenia obsahu (CSP)

Ďalšie spoločné médium, ktoré používajú hackeri na webových stránkach, je útok typu cross-script (XXS). Prostredníctvom nich sa podarí skĺznuť škodlivý JavaScriptkód do webových stránok. Parametrovaná stratégia používaná spolu s CSP, ktorá umožňuje používateľovi definovať domény, ktoré má prehliadačby mali považovať za legitímne zdroje spustiteľných skriptov, keď pristáli na stránke. Prehliadač potom môže ignorovať všetkyiné, ktoré nie sú zahrnuté v zozname smerníc, umožňujúce zmeny na stránkach webových stránok.

6. Zabezpečené heslá

Ľudia sa rozhodli vybrať heslá, ktoré si ľahko zapamätajú. Jeden by sa však mal snažiť premýšľať o bezpečnom hesle.Čím dlhšie je heslo, tým lepšie. Mal by používať znaky, čísla a písmená. Zrejmé heslá prinášajú integrituv stávke. Rovnakým spôsobom vytvorte rovnakú požiadavku na heslá používané používateľmi.

7. Zamknúť povolenia adresárov a súborov

Každý súbor a priečinok nachádzajúci sa na webovej stránke majú súbor oprávnení a ovládacích prvkov o tom, kto ich môže čítať, písať alebo vykonávať. Priradiťktorý má prístup ku každému z týchto povolení na základe používateľa a skupiny, ku ktorej patria.

November 23, 2017