Back to Question Center
0

Semalt - Ako úspešne riešiť spam?

1 answers:

Spam je bežným problémom, ktorým čelí väčšina používateľov internetu. Zvyčajne sú spamové správyľudia so zlými úmyslami, ako napríklad phishing a hacking. Spamové e-maily obsahujú prílohy, adresy URL alebo iné pokyny na výzvu na akciu, ktoré môžuaby obeť vystavila spamovému cenné informácie. Spam odvádza milióny webových stránok, ako aj veľa ďalších osobných informácií.Každý obchod, internetová stránka alebo internetový používateľ v oblasti elektronického obchodu by nemali byť chránení pred spamom - high performance windows vps ssd.

Môžete sa dostať preč od spamu pomocou tipy a postupy, ktoré poskytol Jack Miller,Manažér úspešnej úspešnej zákazníckej služby Semalt ,ako napríklad:

  • Chráňte svoju e-mailovú adresu.

Zlatá baňa spammerov je zoznam e-mailových adries. Väčšina spamerov sa zameriava na zberzoznamy e-mailových adries, ktoré posielajú masové nevyžiadané e-maily. Štandardné spamové útoky, ktoré prichádzajú týmto spôsobom, zahŕňajú stránky z porno stránok.Udržanie e-mailu v bezpečí môže byť dobrý nápad. Pre osoby s webovými stránkami alebo s ľuďmi, ktorí majú intenzívnu online aktivitu, vytvárajú viac e-mailovúčty na vykonávanie rôznych úloh môže byť jasným nápadom. V dôsledku toho môže väčšina spamových útokov zamerať len na jeden e-mail, nie na všetky.

  • Používajte nevyžiadané filtre.

Existujú niektoré spamové filtre, ktoré chránia vaše doručené pošty od správ konkrétnehotyp alebo odosielateľ. Väčšina systémov na správu obsahu obsahuje filtre nevyžiadanej pošty, ktoré vás chránia pred bežnými spamovými e-mailmi. E-mailové webové stránky ako Outlooka Gmail majú filtre nevyžiadanej pošty, ktoré majú vysoký stupeň účinnosti, ale sú zadarmo. Výsledkom toho je, že môžete využiť ich antispamový nástroj.

  • Neodpovedajte na spam.

Spameri môžu používať všetky triky, aby ste klikli na odkaz na ich e-mail alebo správu.Niektoré z bežných spôsobov zahŕňajú tlačidlo, ktoré zobrazuje informácie ako "stlačte tu, aby ste sa odhlásili". Kliknutím na čokoľvek sa potvrdíspammer, že e-mailová adresa je platná a používateľ používa e-mailovú adresu. Okrem toho môže obsahovať odkaz na potenciálne škodlivé webové stránky,čo môže spôsobiť, že obeť je zraniteľná.

  • Neotvárajte prídavné zariadenia

    .

Nie je tiež dobré otvoriť prílohy v spamových e-mailoch. Tieto prílohy môžuobsahujú vírusy, ako sú napríklad trójske kone. Tento malware a červy sa zameriavajú na infikovanie počítača cieľového používateľa. Môžu zhromažďovať cenné informácierovnako ako prehliadač prejsť slová alebo dokonca zavesiť veľa osobných počítačov. Každá príloha v spamových e-mailoch by mala zostať tam. V každom prípade odstráňtekaždý spamový e-mail veľmi rýchlo.

  • Nahlásenie spamu.

Ak spoznáte e-mail, ktorý si si istý, že ide o spam, mali by ste ho označiť ako spam. totoToto opatrenie vás privedie k účasti na kampani na odstránenie nevyžiadanej pošty. V dôsledku toho spustite alarm predtým, ako unikneteťažkosti zachrániť inú osobu.

Záver

Spam sa stáva súčasťou každodenného užívateľa internetu. Mnoho ľudí spadne na spam, ako jephishers alebo jednotlivci s e-mailmi obsahujúcimi infikované e-maily. Vo väčšine prípadov sa odosielatelia nevyžiadanej pošty zacieľujú na webové stránky, administrátorov alebo používateľské účty, na ktorých súukradnúť údaje ako informácie o kreditnej karte zákazníka. Zostať mimo dosahu nevyžiadanej pošty je dôležité. Používatelia majú dobré zručnosti na zabránenie spamu. Niektoré pokynyo najlepších spôsoboch, ako zabrániť spamu, sú uvedené v tomto smere. Okrem toho existujú aj iné vynikajúce metódy na riešenie nevyžiadanej pošty. Nemôžete spadnúťspam, pretože môžete upraviť svoje ciele a zacielenie.

November 23, 2017