Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje, ako chrániť vašu stránku pred tým, ako je napadnutá

1 answers:

Internet je obrovský zdroj, ktorý má neobmedzené možnosti. Výsledkom je on-lineplatforma prináša množstvo spôsobov, ktorými môžu značky a organizácie stretnúť svoje publikum, ako aj neobmedzený trh.Mnohí podnikatelia začínajú využívať e-commerce, aby si vytvorili svoje webové stránky a spustili svoje marketingové kampane. Tam sú tiežmnohí blogeri s množstvom úspešných blogov online. Pri spustení stránok elektronického obchodu je ich bezpečnosť jedným z mnohých faktorovmusíte zvážiť - atomizer ego.

Pri vytváraní webových stránok sa zameriavame na poskytovanie služieb, spokojnosť zákazníkov aodvolanie UX. Väčšina marketingových techník, ktoré webové stránky používajú bežne, zahŕňajú metódy optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), napríklad kľúčové slovávyhľadávanie a prepojenie. Potenciál, ktorý má hacker proti webovej stránke, nie je nápad, ktorý prekračuje myseľ väčšiny osôb.

Keď sa učíme, ako zabrániť útokom na hrubou silou, je dôležité niečo naučiťtechniky, ktoré môžu zabrániť niektorým bežným problémom. Nik Chaykovskiy, senior manažér úspešných zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby, upozorňuje na vaše zraniteľnosti a spôsoby, ako sa im vyhnúť:

  • Únik informácií.

Tento útok môže zahŕňať aj chybové hlásenia, ako aj on-line formuláre. Pri vytváraní webových stránok,je dôležité, aby boli polia s názvami prázdne alebo prázdne. Táto funkcia môže poprieť hackerovi niektoré cenné informácie, ktoré môžu použiťautomatizovať ich útoky. V iných prípadoch musia byť chybové správy užívateľsky prívetivé slová. Niektoré chyby môžu dať hackerom nápad nazraniteľnosť systému..

  • Uzamknutie účtu.

Táto funkcia umožňuje zablokovanie účtu po vyskúšaní niekoľkých pokusov o prihlásenie.Umožnenie niektorých obmedzených skúšok dáva užívateľskému účtu obete určité bezpečnostné výhody voči hackerovi. Používať bezpečné heslo môže byťdôležité opatrenie, ktoré môžu používať ľudia na zvýšenie bezpečnosti svojich webových stránok. Captcha kódy môžu tiež zabrániť automatickému prihláseniumôžu pochádzať z robotov. Zabezpečujú tiež, že je to skutočná osoba, ktorá používa web, nie robot.

  • Zložitosť hesla.

Je nevyhnutné používať zabezpečené heslo, najmä na správcovskom paneli vašej webovej lokality.Bezpečné heslo môže zabrániť tomu, aby vaše webové stránky mali štandardné jednoduché útoky. Heslo ako 12345 je neisté a môže viesť k prirodzenému útoku.Je dôležité použiť generátory hesiel, aby ste prišli s unikátnym heslom. Je tiež dôležité, aby ste stále zmenili svoje heslo. vymôže zvýšiť bezpečnosť vašich webových stránok týmto spôsobom.

Záver

Existuje veľa spôsobov, ktorými môžu hackeri nájsť cestu na webovú stránku. Niektorí znajbežnejšie spôsoby, ktorými hackeri hackujú webové stránky, zahŕňajú SQL Injection a Cross Site Scripting. To je dôležitézvýšiť bezpečnosť vašich webových stránok ako aj vašich klientov prostredníctvom návrhových metód uvedených vo vyššie uvedenom usmernení.Môžete byť schopní zlepšiť spôsob fungovania webových stránok a zabrániť tomu, aby sa hackerovi podarilo útočiť na webovú stránku.Bezpečnosť online používania webových stránok je v rukách administrátora. Hackeri môžu tiež ukradnúť cenné informácie o zákazníkochako sú kreditné karty. Tento aspekt je dôležité pri navrhovaní webových stránok.

November 23, 2017