Back to Question Center
0

Semalt zdieľa 3 cenné triky na boj proti spamu

1 answers:

E-mail je jedným z najjednoduchších a najefektívnejších spôsobov, ako poslať správu. E-maily sa stali dôveryhodnou metódou, ktorú mnohé spoločnosti profitujú automatizáciou rôznych úloh, ako je overovanie registrácií a predplatného. Rôzne automatizácie a upozornenia sa môžu používateľom takmer okamžite dostať prostredníctvom e-mailov.

Bohužiaľ, kybernetickí zločinci majú možnosť používať nevyžiadanú poštu, aby mohli vykonávať svoje úsilie. Existuje napríklad veľa spamových e-mailov, ktoré upchávajú e-maily mnohých ľudí - new corp computer services ltd. Tieto spamové e-maily obsahujú veľa robotov, ktoré môžu spôsobiť, že ľudia nedokážu maximálne využiť svoje marketingové kampane. V ostatných prípadoch tieto správy obsahujú odkazy, ktoré môžu ľahko prijať osobu na phisher stránku.

Niektoré metódy, ktoré poskytla Lisa Mitchell, vedúca expertka Semalt , vám môžu pomôcť držať sa od spamových správ.

1. Udržujte svoje e-maily tajné.

E-mailová adresa je všetko spammer, ktorý musí vykonávať svoje povinnosti. Udržanie e-mailu v tajnosti je nevyhnutné. Nevystavujte svoj e-mail mnohým ľuďom, pretože to môže zvýšiť pravdepodobnosť straty spamerov. Navyše je možné, aby osoba dostala spamovú správu do všetkých e-mailov v poštovej schránke. Pre jednotlivcov, ktorí vlastnia webové stránky, nepoužívajte svoj e-mail na žiadne príspevky. Spameri majú množstvo automatizačných nástrojov, ktoré dokážu nájsť a používať e-mailové adresy prítomné na webe..

2. Použite spam filter.

Ide o softvér, ktorý má potenciál detegovať a blokovať nevyžiadané e-maily. Tieto softvéry majú veľa metód a zdrojov, ktoré ich robia rozlišovať spamové e-maily od dôveryhodných e-mailov. Uistite sa, že používate blokátory spamu pochádzajúce z dôveryhodných firiem. E-maily sú dobrý spôsob, ako spamy prejsť vírusom. Z toho dôvodu dochádza k okamžitému zablokovaniu. Spoločnosť Google má na kontrolu nevyžiadanej pošty e-mailovú kontrolu a môže filtrovať niektoré z týchto správ. Môže tiež skenovať prílohy pre škodlivý softvér a trójske kone.

3. Neklikajte slepým spôsobom.

Pred kliknutím potvrďte dôveryhodnosť adresy URL. Jedným zo základných spôsobov, ako sa vyhnúť škodlivým následkom, je úplne zabrániť e-mailu spamera. Po prvé, kliknutím na prepojenie sa môžete dostať na phishingovú stránku. Po druhé, prílohy obsiahnuté v spamovom e-maile môžu obsahovať trójske kone, ktoré sú veľmi škodlivé, pokiaľ ide o bezpečnosť počítača. Osoby, ktoré vykonávajú SEO alebo iné úlohy na spamy, používajú nástroje, ktoré sledujú interakciu. Tieto zariadenia znamenajú, že kliknutím na niečo v spamovom e-maile môžete k nim odoslať spätnú väzbu, čím potvrdíte, že e-mailová adresa je platná na použitie na akejkoľvek webovej stránke.

záver

Mnoho používateľov internetu spadá do spamu a iných škodlivých kybernetických útokov. Osoba, ktorá surfuje na internete, môže nájsť veľa e-mailov z neznámych zdrojov. Tieto e-maily môžu obsahovať reklamné kampane, ako aj ďalšie úlohy, ktoré vyžadujú, aby používateľ vykonal úlohu výzvy na akciu. Väčšina z týchto spamových e-mailov spôsobuje, že používateľ trpí značnou stratou, ako aj zvyšuje zraniteľnosť webových stránok. Môžete sa vyhnúť mnohým problémom týkajúcim sa spamu pomocou vyššie uvedených pokynov. Navyše existuje mnoho ďalších pokusov o hack, ktorým sa môžete vyhnúť odstránením spamu.

November 23, 2017