Back to Question Center
0

Semalt zdieľa presvedčivú prax, ako sa zbaviť RDN / Trojan.worm

1 answers:

Ak ste používateľom systému Windows 10, môžete byť ohrození infikovaním škodlivého softvéruznámy ako RDN / Trojan.worm. Znalosť správneho spôsobu identifikácie a odstránenia tohto vírusu je veľmi dôležitá, pretože niektorí podvodníci sa budú pokúšať oklamaťže ste infikovaní, aby ste im zaplatili peniaze na "odstránenie". V skutočnosti vezmú peniaze a robiaabsolútne nič, pretože ste na prvom mieste neboli infikovaní. Dobrým pravidlom, ako sa vyhnúť týmto situáciám, je, že by ste mali iba dôverovaťsprávy z vlastného antivírusového softvéru. Všetky ostatné správy môžu byť spôsobené doplnkami a rozšíreniami, ktoré váš webový prehliadač používa - whats my bass boat worth.Ak sa vás týkajú, skúste vynulovať váš prehliadač, aby ste odstránili tieto nežiaduce prvky.

Ivan Konovalov, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby poskytuje všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa vyhli infekcii RDN / Trojan.worm.

RDN / Trojan.worm je jeden z najnebezpečnejších počítačových vírusov na svete, takže akmáte podozrenie, že váš počítač môže byť infikovaný, potom by ste mali venovať mimoriadnu opatrnosť. Je to Trojan, čo znamená, že sa dostane na váš počítač bezuvedomíte si to, a potom napadne tajomstvom, aby ste si nevšimli, že to spôsobuje škody.

Tento vírus funguje útokom na systémové súbory vo vašom počítači. Aby sa zabranilodetekcia, prvá vec, ktorú tento vírus robí, je zablokovať antivírusový softvér. Keď je toto vypnuté, začne sa odstrániť dôležitésystémové súbory, čo znamená, že počítač narazí..Okrem toho môže vírus napadnúť vaše osobné priečinky, takže ak ste to neurobilizálohovali vaše dôležité súbory a mohli sa navždy stratiť. Problém je, že jediný spôsob, ako natrvalo odstrániť vírus jeodstrániť infikované súbory, takže ak chcete počítač uložiť, možno budete musieť stratiť niektoré alebo všetky vaše osobné súbory. Niektorí používateliaktorí zažili tento vírus, oznámili, že škodlivý softvér môže ovplyvniť aj webové prehliadače a spôsobiť ich zmrazenie. Reštartujte svojePočítač nebude pre riešenie týchto problémov s prehliadačom užitočný, lebo to bude aj vtedy, keď sa váš počítač znovu spustí. Ak potrebujetezatvorte zamrznutý prehliadač, potom by ste mali tak urobiť s manažérom úloh (sprístupnený prostredníctvom ctrl + alt + delete).

Poznať rozdiel medzi podvodom a skutočným škodlivým softvérom

Povedzte rozdiel medzi koncom, ktorý sa vás bude snažiť presvedčiť, že vašepočítač je infikovaný a skutočný vírus by mal byť pomerne jednoduchý. Falošné upozornenia sa otvoria počas používania vášho webového prehliadača a pravdepodobnenemajte názov antivírusového softvéru. Tieto falošné vyskakovacie okná budú spojené so škodlivými webovými stránkami alebo nežiaducim zásuvným modulom.Váš prehliadač nemá schopnosť skenovať váš počítač, takže ak je táto správa prepojená s vaším prehliadačom, mali by ste to ihneď ignorovať.Snaží sa vás vydesiť do presvedčenia, že váš počítač je ohrozený, a potom sa vás pokúsia presvedčiť, aby ste sa rozdelili s peniazmi, aby ste mohli vyriešiťneexistujúci problém. Mohli by mať kontaktné údaje (napríklad telefónne číslo), aby ste sa dostali do kontaktu so "profesionálmi", ktorí môžu "pomôcť".Ľudia, s ktorými budete hovoriť, ak ich budete kontaktovať, budú vždy podvodníci, ktorí vás budú pokúšať získať peniaze. To sa môže stať na akomkoľvek webeprehliadač, takže pri prezeraní na webe vždy buďte opatrní, ak dostanete takúto správu.

Ak dostanete upozornenie zo skutočného antivírusového softvéru, ako je napríklad Norton alebo McAfee(alebo podobne známu značku), potom by sa to malo brať vážnejšie. Tieto upozornenia by ste mali sledovať skenovaním počítačaanti-malware softvér. Ak je váš počítač pripojený k internetu, je ohrozený škodlivým softvérom, takže varujte pred skutočným antivírusomsoftvér vážne. Len sa ostražitý proti kon-umelci.

Odstránenie RDN / Trojan.worm

Ak máte dobrý dôvod domnievať sa, že váš počítač môže byť infikovaný, potom vyby mal používať profesionálny nástroj na odstránenie škodlivého softvéru. Dokonca aj v prípade, že sa "malware" ukáže byť falošným, vždy je lepšie byť v bezpečí, než ľúto.Pre odstránenie RDN / Trojan.worm (alebo iného škodlivého softvéru) postupujte podľa týchto pokynov:

 • Pomocou počítača, ktorý nie je infikovaný, si stiahnite súbor s nastavením SpyHunter.
 • Premiestnite súbor na infikovaný počítač a spustite ho. Zobrazí sa výzva,a stačí stlačiť tlačidlo RUN, keď to robí..
 • Nastavte požadovaný jazyk. Stlačte tlačidlo OK
 • Stlačte tlačidlo POKRAČOVAŤ
 • Stlačte tlačidlo I ACCEPT. Stlačte tlačidlo POKRAČOVAŤ
 • .
 • Počkajte, kým je nainštalovaný program SpyHunter.
 • Po dokončení inštalácie kliknite na položku EXIT.
 • Reštartujte počítač v núdzovom režime. Po nabití počítača použite klávesSoftvér SpyHunter. Kliknite na tlačidlo SCAN COMPUTER NOW, aby softvér mohol vykonať skenovanie celého systému.
 • Počkajte, kým SpyHunter vykoná toto skenovanie.
 • Po skenovaní softvér zobrazí zoznam všetkých hrozieb zistených na vašom PC.Pomocou tlačidla označeného FIX THREATS vyčistite počítač škodlivým softvérom.
 • Po odstránení hrozieb reštartujte počítač. Ak problém pretrvávapo reštartovaní počítača vyhľadajte pomoc od profesionálneho tímu podpory.

Záver

Malware (a podvod "malware") je bežnou hrozbou väčšiny užívateľov PC. Akonáhle to mátenakazené, najdôležitejšou vecou je okamžite riešiť problém. Čím dlhšie čakáte, tým viac škôd môže spôsobiť. Vždy sa uistiteaby urobili kópie dôležitých dokumentov, pretože neviete, čo Malware zničia.

Či je tento Virus skutočný, alebo len podvod, profesionálne nástroje proti malwaruefektívny spôsob riešenia akýchkoľvek problémov, ktoré by ste mohli mať. Ak chcete chrániť počítač a vaše dáta, konajte čo najskôr.

November 23, 2017