Back to Question Center
0

Sociálne médiá O Marketing TV? Semaltem Esperto Spiega Ciò Che È Meglio Per Il Tuo Obchod

1 answers:

Je zriedkavé nájsť ľudí, ktorí sledujú televíziu, ako tomu bolo v minulosti. Mladší demografický používateľ považuje za vhodnejšie používať televíziu na prehrávanie obsahu alebo odovzdávanie telefónov. Dôvodom je jednoducho touž nechcú sledovať siete alebo káblové programovanie plné reklám.

Ivan Konovalov, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby zdieľa cenné rozdiely medzi marketingom televíznych a sociálnych médií.

televízne reklamy a rezanie šnúr

Zdá sa, že málo ľudí sa zaujíma o to, čo sa deje v televízii. Smartphony majú sa tak často používajú, že televízia môže zostať bez povšimnutia, aj keď je zapnutá. Smartphony umožňujú používateľom sledovať ich telefóny.Keď televízia začne vysielať reklamy, je veľmi pravdepodobné, že ich používatelia vypnú, prejdú na streamingovú službu alebo sa obrátia na svojemobilné telefóny.

Tlačové médiá vyvolali rádiá, ktoré viedli k vzniku televízorov. V každej fáze, ľudia si mysleli, že každý vynález by erodoval predchodcu. Avšak, ako tomu bolo v prípade, vzostup sociálnych médií nie je úplne narušila potrebu televízie. Sociálne médiá výrazne skracujú televízny priemysel, čo má za následok zmenu paradigmy na digitálne.

Digitálna verzia televízneho rastu

Digitálne výdavky prekročili v minulom roku výdavky na televíznu reklamu o 72,09 miliardy USD$. 71.29 miliárd. Podľa eMarketera sú digitálne výdavky stanovené s ročným nárastom o 10 miliárd dolárov v porovnaní s TV 2 miliardy dolárov.

Súvislosť medzi týmito dvoma médiami spočíva v tom, že obidve rastú. napriek tomu, digitálne médiá majú väčšiu prednosť. Obsah prúdiaci na zariadeniach sa zvyčajne spúšťa na televízoroch, ale končí ako streamingová služba mimoriadnych príjmov.

Shift by Advertisers to Digital

Generálny riaditeľ spoločnosti Adidas Kaspar Rorsted potvrdil podozrenie, že ľudia sa presúvajú na digitálne, informujú CNBC o tom, ako ich mladší spotrebitelia s nimi viac zapájajú do mobilných zariadení. Digitálne zapojenie, preto je pre nich cenným zdrojom. Spoločnosť Adidas sa preto rozhodla zvýšiť digitálne výdavky v najbližších štyroch rokoch. jedenSpôsobmi, ako úspešne, je vytvoriť zaujímavý obsah, ktorý sa môže používateľom týkať.

Zdá sa však, že iné spoločnosti ako Taco Bell pôsobia proti tomuto trenduposunom späť do rozhlasu a televízie. V rozhovore s kampaňou SMO Marissa Thalberg uviedla, že spoločnosť zažila regresívnu situáciuvýsledky svojej digitálnej marketingovej kampane s tvrdením, že nesplnili stanovené ciele. Aj keď sa zdajú byť proti tomuto trendu, slúži ako obchodná príležitosť pre nich, najmä pre staršiu zákaznícku základňu, ako nový trh.

Obrovské príjmy nezaručujú úspech a investovanie do všetkéhodigitálny bez správneho obsahu je obrovská chyba.

Adapt alebo Die: Agility v otázke

Za predpokladu, že digitálni obchodníci to robia správnym spôsobom, je to skvelé potenciálu pre rast. Štatistiky naznačujú, že ľudia, ktorí umiestňujú digitálny marketing na vrchole svojej kampane, majú lepšie výnosya v rekordnom čase v porovnaní s inými tradičnými metódami. S tým povedal, že to funguje len vtedy, ak títo ľudia vytvárajú jedinečný obsah, to jezapája zákazníka kvôli jeho významu a sprístupňuje ho na zariadeniach, ktoré majú pozornosť cieľového publika.

Obchodníci nájdu sociálne médiá skvelú príležitosť na angažovanie sa so zákazníkmi.Poskytuje tiež klientskú základňu, ktorá sa rozhodne platiť, aby sa vyhla reklame. Ak nie je obchodník schopný identifikovať tieto príležitosti, budúnielenže strácajú potenciálne potenciálne zákazky, ale tiež ich nemusia nájsť na prvom mieste Source .

November 24, 2017