Back to Question Center
0

Sprievodca od Semalta: Ako môže vaše podnikanie Go Digital

1 answers:

Pre väčšinu spoločností predstavuje technologický pokrok novej digitálnej éryneobmedzený potenciál. Mnoho firiem sa chystá online z dôvodu trendového potenciálu optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). V dôsledku toho jektoré sú nevyhnutné pre to, aby podnik prijal internet ako nový marketingový kanál, ktorý môže priniesť podnikom dobré výsledky.

Ak chcete dosiahnuť úspech digitálneho podnikania online, zvážte tieto aspekty presneopísal Oliver King, manažér úspechu zákazníka spoločnosti Semalt - slots welcome bonus.

1. Inteligentné stroje

Strojná práca rýchlo nahradzuje ľudské úsilie. V iných prípadoch sa zvyšujepoužívanie inteligentných zariadení. V internete vecí (IoT) analytici predpovedajú, že do roku 2020 viac ako 20,8 miliárd "inteligentných strojov"bude používať internetové pripojenie. Podľa najnovšej technológie majú typické inteligentné zariadenia schopnosti ako:

  • Automatizácia ako auto-jazdy automobilov
  • Snímanie (ako sú snímače IoT ako NFC)
  • 3d tlač na vytvorenie mnohých 3D omietky fyzicky
  • Zdieľanie rozhraní API, ktoré umožňujú nové on-line ekosystémy
  • Interakcia s používateľmi, ako rozpoznávanie reči, odtlačky prstov arafinovanie osobne vyhľadávanie

2. Kognitívne výpočty

Umelá inteligencia (AI) preberá fungovanie inteligentného stroja.Prostredníctvom prepojenia rôznych technológií môžu kognitívne počítače rozumieť, komunikovať, učiť sa a pochopiť ľudský svet..V súčasnosti inteligentné stroje s umelou inteligenciou dopĺňajú prácu ľudí. Pomáhajú v takých aspektoch, ako jepredpovede, ako aj poznatky o hodnotných zmenách. V podnikateľskom svete môžu počítače analyzovať trendy a dať riešenies vysokou pravdepodobnosťou úspechu.

3. Znepokojujúce zmeny

Technológia je veľmi dynamická, najmä pokiaľ ide o IT. Tento postup znamenáže musíte byť pripravení prijať nové spôsoby, ako zlepšiť vaše podnikanie. Nové techniky môžu zahŕňať také veľké prerušeniaako zamestnávať viac pracovníkov a nájsť použitie niektorých pracovníkov, ktoré nie sú platné. Prerušenie môže zahŕňať, že vašim zamestnancom môžete absolvovať školenie onlinetechniky ako budovanie zručností. Tento druh narušenia sa väčšinou nerobí ticho. Ako niektorí odporujú, je vašou povinnosťoupresvedčte ich o význame prístupu a dlhodobom prospechu v spoločnosti.

4. Digitálne technológie

Zahŕňa to vyššie uvedené faktory, ako aj éru údajov a analýz. Novýpodniky začínajú kvôli mnohým možnostiam, ktoré prinášajú internet a počítače. Napríklad vo svete zariadení,webové stránky personalizujú svoje skúsenosti prostredníctvom rafinovania obsahu pre svojich čitateľov. Vyhľadávacie nástroje, ako je Google, majú schopnosťPredvídať vyhľadávanú položku vyhľadávania. V iných prípadoch prevzala cielená reklama cez internet lepšiu predstavuanalýzy trhu.

Záver

Spoločnosti môžu ísť on-line, aby priniesli stálu ponuku nových klientov. Prostredníctvom SEO, užívateľovvytvoriť silnú prítomnosť značky a rezervovať zdravé miesto v SERP pre daný súbor kľúčových slov. Táto situácia je srdcomonline marketingu. Každá firma sa snaží tento účinok dosiahnuť. Vyššie uvedené faktory môžu tlačiť vaše podnikanie k začleneniudigitálna platforma pre niektoré kľúčové aspekty firmy.

November 23, 2017