Back to Question Center
0

Udržanie webových stránok Hacking v zátoke s Acunetix: Praktické tipy od Semalt pre všetkých majiteľov stránok

1 answers:

Počítačová kriminalita a konkrétnejšie hacking sa zvyšuje. Hackeri sa dostávajúinteligentnejší a sofistikovanejší v ich chorých hrách. Vyskytli sa správy, ktoré ukázali, že nefungujú ako jednotlivci, ale skôr akoblízka hacking komunity - buy fake german passports (germany). Tu uverejňujú a zdieľajú nové systémy narušenia webových aplikácií, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľné noci.Členstvo na týchto webových stránkach a fórach je exkluzívne pre niekoľko vybraných.

Každý deň čítate o novom útoku hackerov, v ktorom sú stránky renomovaných webových stránoksú infikované škodlivým softvérom. Tieto útoky premieňajú webové stránky na miesto spustenia. Každý, kto navštívi napadnuté webové stránky, je vystavený vysokému rizikudostať ich infiltrovať.

Prečo preniká počítačová kriminalita? Odpoveď je jednoduchá; prijatie webuzaložené technológie pre vedenie elektronického obchodu vytvorili dokonalý priestor pre hackerov. Keďže tieto aplikácie umožňujúpodnikania na bezproblémovú komunikáciu s klientmi a dodávateľmi, sa objavilo množstvo predtým neidentifikovaných bezpečnostných hrozieb.

Dôvody, prečo boli vaše webové stránky zacielené hackermi, môžu byť veľa. igorGamanenko, riaditeľ úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby, ponúka možnosť pozrieť sa na niekoľko málo potom si predstaviť spôsob, ako chrániť sami.

Hacking na extrahovanie citlivých dát

Každá on-line prevádzka je povinná mať niektoré internetové aplikácie odnákupný košík, prihlasovacie stránky, formuláre odosielania, dynamický obsah a ďalšie webové aplikácie na mieru. Tieto webové aplikácie boli navrhnutépomôcť návštevníkom vytvárať, odosielať a vyhľadávať dôverné údaje, ktoré sú uložené v databáze..

Keďže vaša firma funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni môže surfovať niekto z celého svetaskrz to. Bohužiaľ, každá neistá webová aplikácia poskytuje dvere pre hackerov. Ak získajú prístup k vašej databáze,potom máte veľké problémy. Podrobnosti o osobných a kreditných kartách vašich zákazníkov môžu byť predávané alebo vystavené zvyšku sveta. stovkyspoločností stratili právne boje proti vystaveniu alebo krádeži týchto citlivých informácií. Ostatní majú uzavretý obchod. Všetci stratilidôvery účastníkov a klientov.

Hackovanie na zavedenie systému neoprávneného získavania údajov (phishing)

Nepredpokladajte, že keď je vaša databáza offline a bezpečná, nemáte dostatočnú ochranu pred hackovaním.Vaše webové stránky môžu byť napadnuté, aby zabránili používateľom navštíviť "neškodné" odkazy presmerované z vašich webových stránok. Takto to robia: onivložte kód do vašich webových aplikácií tak, aby sa používateľ presmeroval na stránku s neoprávneným získavaním údajov (phishing), ktorá sa potom použije na získavanie svojej bankydetaily účtu. Akékoľvek webové stránky, o ktorých sa zistilo, že sú phishing (aj keď ste len obeťou), sú zodpovedné za súdne konanie. Drahý.

Hackovanie na zneužitie pásma

Šírka pásma môže byť drahá komodita. Niečo, čo by hacker rád použilvykonávať nelegálne obchodovanie, ako napríklad zdieľanie pirátskeho obsahu. Keď federálne úrady prídu klepať, je to vy, kto bude mať nejakévysvetlenie, ktoré sa má robiť.

Ako je zrejmé, vaše webové stránky môžu byť napadnuté z akéhokoľvek dôvodu. Ver či neverniektorí hackeri infiltrovať vaše webové stránky len pre účely SEO? Čestnejšie, nie?

Acunetix vás ochráni

Chráňte sa pred hackermi pomocou programu Acunetix. Komplexné SQL injekcie a krížako sú tie, ktoré boli rozpútané na webových stránkach OSN, United States Department of Homeland Security, Yahoo a United KingdomVerejnej službe sa mohlo zabrániť použitím lieku Acunetix. Skúste to dnes. Budete v bezpečí.

November 23, 2017