Back to Question Center
0

Zvyšovanie lojality zákazníkov: Tipy zo seminára

1 answers:

Každá firma profituje z ich opakujúcich sa klientov. V prípade on-line podnikov sa webové stránky elektronického obchodovania zameriavajú na získanie opakujúcich sa zákazníkov na svojich webových stránkach a ich konverziu na skutočných kupujúcich. Mnoho digitálnych marketingových techník sľubuje, že zvýši viditeľnosť vášho webu na cieľové miesto - plumbing services corona ca. Niektoré z týchto metód zahŕňajú obsahový marketing, viditeľnosť v sociálnych médiách a čo je najdôležitejšie, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Digitálne techniky sa však zameriavajú na získanie klientov na vaše stránky. Udržanie zákazníkov závisí od iných technológií. Je jednoduchšie, aby predchádzajúci zákazník kúpil, než vytvoriť nového klienta. Pozornosť väčšiny zákazníkov na webových stránkach je minimálna. Tento scenár znamená, že mierne upútanie alebo chyba na vašich webových stránkach môže spôsobiť, že stratíte cenného zákazníka. Získanie starých zákazníkov, ktorí sa držia blízko vás, je zložitý projekt.

Senior Senior manažér úspešných služieb zákazníkom, Nik Chaykovskiy ponúka všetkým webovým stránkam elektronického obchodu, aby mohli udržiavať svojich zákazníkov:

1. Staňte sa vyberavým zákazníkom.

Jedným z najlepších spôsobov, ako sa naučiť skúsenosť konkrétnej webovej stránky, je použitie sami. Táto metóda zaisťuje, že prežívate plné skúsenosti, ktoré návštevník cíti pri používaní vašich stránok. Problémy, ktorým čelíte, sú dokonalým odrazom skúseností s nákupom. Táto funkcia vás môže motivovať k vykonaniu potrebných úprav funkcií webového dizajnu, ako sú napríklad nefunkčné odkazy, chýbajúce ID a kategórie produktov v inom prípade. možno nájsť chyby v SEO stratégii, ako je duplicitný obsah.

2..Ľudský ľudský dotyk.

Jednou zo starých metód marketingu je priama komunikácia s klientmi. Obchodníci využívajú túto techniku ​​a na svojich webových stránkach stále prinášajú množstvo návštevnosti. Každodenné návštevy môžu pomôcť vášmu podnikaniu s elektronickým obchodom zabezpečiť dlhodobých a priamych klientov. Stretnutie s klientom prináša podstatu dôveryhodnosti a zároveň zvyšuje životaschopnosť vášho podnikania. V dôsledku toho sa dostanete k skutočným osobám, ktoré môžu ovplyvniť ďalšie osoby, aby si zakúpili vaše webové stránky. Navyše táto technika prináša relevantné reálne životné osvedčenia a váš marketingový plán uspeje.

3. Nie je to o vás.

Jednou chybou, ktorú robia blogeri, je vytvorenie webových stránok o nich. V každom prípade je to všetko o vašom publiku. Aby firma udržiavala svojich zákazníkov, je potrebné písať kvalitný a relevantný obsah. V dôsledku toho získate čitateľnosť v oblasti trvalo udržateľnej kvality, ako aj stály tok nových zákazníkov. V iných prípadoch technológie SEO, ako je odosielanie personalizovaných správ, majú dlhú cestu, keď publikum cíti, že je o nich. Nezabudnite preto, aby vaše publikum cítilo vlastníctvo nika. V dôsledku toho tento pocit spolupatričnosti láka vernosť.

záver

Každá webová stránka elektronického obchodovania si vyžaduje zákaznícku základňu, aby dosiahla zisky významné pre jej údržbu. Preto by osoba, ktorá uverejňuje obsah online, mala investovať určitú úroveň úsilia na udržanie svojich zákazníkov. Vytváranie klientov na základe vašej voľby je náročná úloha. Vernosť zákazníkov môže byť pre každú firmu cenným prínosom. Táto príručka pripravuje vaše webové stránky pre elektronický obchod a úsilie v oblasti SEO zamerané na udržanie potenciálnych zákazníkov. Môžete získať späť dôveru svojich starých zákazníkov a znovu získať nových klientov.

November 23, 2017